o Nas


HMF Chemical Advanced Materials - stanowi konsorcjum dówch polskich firm produkcyjnych z obszaru druku 3D - CORO Technology oraz Mifon Chemical. Głównym profilem działalności jest projektowanie tworzyw sztucznych i produkcja filamentów opartych na chemicznie opracowanych surowcach, dostosowanych do potrzeb druku przestrzennego.

Połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu i wspólnych możliwości produkcyjnych pozwala nam na dostarczanie najbardziej zaawansowanych materiałów dla druku 3D w technologii FDM. Oferowane materiały wytwarzamy na własnych liniach produkcyjnych, autorsko dostosowanych technologicznie do produkcji filamentów. Odpowiedni dobór rozwiązań konstrukcyjnych, dostosowanych do konkretnych materiałów przekłada się bezpośrednio na jakość naszych produktów. Filament jest niemal całkowicie pozbawiony efektu pulsacji - zachowujący stały kształt i wymiar. Względne odchylenie pola przekroju na całej długości filamentu dla wszystkich oferowanych przez nas materiałów wynosi 0.01 - co stanowi wartość nieodczuwalną dla procesu druku 3D  i może być potraktowane jako błąd pomiarowy narzędzi metrologicznych.

Połączenie niespotykanych dotąd na skalę światową właściwości mechanicznych, termicznych i fizycznych z niezwykłą stabilnością wymiaru, pozwoliło na stworzenie idealnego filamentu dedykowanego nie tylko przemysłowi i profesjonalistom, ale wszystkim chcących efektywnie i efektownie drukować.


Contact:

e: office@hmfchemical.com

t: +48 691 730 185

t: +48 608 528 616

Grodzisk Mazowiecki Manufacturing Branch

3-go Maja 12A

05-827 Grodzisk Mazowiecki

POLAND

Niedomice Branch

Kolejowa 2

33-132 Niedomice

POLAND